Darmowe konsultacje. Dotacja z urzędów pracy

22:39 Hubert Siemieńczuk 37 CommentsPlanujesz firmę z dotacji - spytaj jaką masz szansę.
Wstępne konsultacje 100% bezpłatnie.
Dołącz do 238 osób które już to zrobiło.
Wybierz: 697 277 233

37 komentarzy:

 1. Otworzenie własnej działalności wymaga odwagi oraz funduszy, dobrze, że urzad pracy stara się pomagac. Dotacje to bardzo dobry pomysł na inwestycje. Kiedy juz otworzymy firmę, dobrze po pewnym czasie wykonac jej audyt oraz wyce, np powierzając to zadanie http://blueoak.pl/uslugi

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie dotacje są bardzo dobrym rozwiązaniem, gdyż dzięki nim możemy już na samym początku zakupić sprzęt, który przyda nam się podczas wykonywania codziennych obowiązków. Myślę, że dla początkującej firmy jest to dobry start ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Myslę, że każdemu bezrobotnemu taka dotacja jest potrzebna na rozwinięcie działalności.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję na następne konsultacje:D

  OdpowiedzUsuń
 5. Liczę na kolejną edycję tego typu konsultacji, ponieważ bardzo chciałabym skorzystać z takiej dotacji. Pozdrawiam i podziwiam. Świetny blog. Pisz częściej.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bezpłatne konsultacje są de facto bezterminowe. W razie pytań - zapraszam any time :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ostatnio widziałem ogłoszenie o konsultacjach, więc chyba informacja o tym, że zostały zakończone w marcu, jest nieaktualna?

  OdpowiedzUsuń
 8. Zawsze wspieram inicjatywy takie jak ta, w których bezpłatnie można nabyć cenną wiedzę czy doradztwo. Szkoda tylko, że tak niewiele osób korzysta z konsultacji finansowanych przez urzędy z własnej woli - trzeba ich przekonywać, namawiać, reklamować.

  OdpowiedzUsuń
 9. Tylko jak się bierze dotacje z urzędu pracy to bardzo ciebie sprawdzają wtedy. Po drugie te pieniądze to grosze.

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajnie, że powstają takie możliwości. Nie każdy jest biegły w takich sprawach i wiele osób potrzebuje profesjonalnej porady lub nakierowania na pewne rozwiązania. Czekam na kolejne wpisy!

  OdpowiedzUsuń
 11. Warto wiedzieć takie rzeczy:)
  Dobrze że coś takiego zrobili.

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo fajna inicjatywa. Moim zdaniem, aby założyć własną firmę i dobrze nią gospodarować trzeba też inwestować w szkolenia. Ja bardzo często w takich uczestniczę i uważam, że jest to bardzo motywujące do dalszego działania i rozwoju. Ostatnie szkolenie w jakim uczestniczyłam z marketingu strategicznego pokazało mi jak analizować rynek w stosunku do mojej działalności i jaki obrać program działań, a dzięki temu będę w stanie lepiej zarządzać firmą. Bardzo ciekawy wpis. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 13. Bardzo interesujący i ciekawy post.
  Czekam na więcej :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Myślę, że taka pomoc przydaje sie każdemu kto otwiera działalność gospodarczą

  OdpowiedzUsuń
 15. Takie dotacje to bardzo potrzebna rzecz. Zwłaszcza dla początkujących przedsiębiorstw, które dopiero się rozwijają i wchodzą na rynek. Dotacje można przeznaczyć na różne cele w tym na rozwój czy promocję własnej marki.

  OdpowiedzUsuń
 16. Własny biznes to świetna sprawa, ponieważ ma on świetne predyspozycje do tego, aby świetnie się rozwijać zawodowo. Również nam własnym biznesem myślę i potrzebuję kilku ciekawych rozwiązań.

  OdpowiedzUsuń
 17. Dotacje jak najbardziej, pożyczki zdecydowanie NIE. Moim zdaniem warto najpierw zgromadzić odpowiednie zaplecze finansowe, aby mieć trochę kasy na początek. Wiadomo, że dobry pomysł to nie wszystko, trzeba trochę znać się na rzeczy, na prowadzeniu działalności.

  OdpowiedzUsuń
 18. Kredyt niekiedy też może być dobrym rozwiązaniem czemu nie, przy czym trzeba mieć trochę oszczędności.

  OdpowiedzUsuń
 19. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 20. Osobiście uważam że warto jest poszukać inwestora ale i też warto jest stawiać na reklamę w każdy możliwy sposób żeby zwiększyć przychody firmy.

  OdpowiedzUsuń
 21. Własny biznes to bardzo fajna sprawa i uważam, że trzeba szukać różnych możliwości, które we wszystkim nam mogą i które będą dla nas idealne. Fajnie, że jest też teraz pomoc z każdej strony.

  OdpowiedzUsuń
 22. We własnym biznesie często przyjadą się narzędzia które pomagają uporządkować dane w przejrzyste graficznie wykresy dzięki którym będziemy mogli łatwiej podjąć decyzje.

  OdpowiedzUsuń
 23. Z tego co wiem to biorąc dotację trzeba liczyć się z kontrolą w firmie, ale przecież to chyba normalne.

  OdpowiedzUsuń
 24. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 25. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 26. Czy konsultacje odnośnie zakładania firmy z dotacji nadal są aktualne?

  OdpowiedzUsuń
 27. Bardzo ciekawy wpis i miło było go przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 28. Wiele osób rozwijając firmę zwyczajnie nie wie,że mogą dostać jakąś dotację. A to są realne pieniądze i to czasami dość spore. Warto na takie konsultacje się zapisać.

  OdpowiedzUsuń
 29. Mi wiele osób odradzało branie dotacji i wiązanie się umową z urzędem... jednak wiadomo decyzja należy do każdego z was. W każdym razie gdybyście nie skorzystali z takiej opcji, a po drodze pojawiły się problemy finansowe np. w związku z niepłaceniem terminowo faktur przez klientów to skorzystajcie z efaktoringu - http://nfg.pl/ . Innowacyjne rozwiązanie które pomaga utrzymać płynność finansową

  OdpowiedzUsuń
 30. Warto starać się pozyskać takie dotacje, jeśli one pozwolą chociaż część inwestycji pokryć to już będzie duże ułatwienie. Na przykład można zakupić maszyny za takie pieniądze. Przydatne na produkcji.

  OdpowiedzUsuń
 31. Dobrze jest pójść na takie konsultacje, kiedy mamy w planach założenie biznesu. Być może okaże się, że możemy starać się o dotację unijną. Możemy stracić tylko czas, a zyskać bardzo dużo.

  OdpowiedzUsuń
 32. Na pewno przed złożeniem wniosku o dotacje lepiej się skonsultować z doradcą. Są firmy, które zajmują się pomocą w otrzymaniu dotacji.

  OdpowiedzUsuń
 33. Zamierzam założyć firmę spedycyjną i chcę postarać się o dotację. Myślę, że to dobry pomysł na biznes w dzisiejszych czasach.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz. Chętnie poznam Twoje zdanie i podyskutuję na wszelkie tematy, które Cię interesują.