Update: Zakładamy startup w Polsce wschodniej

10:57 Hubert Siemieńczuk 5 CommentsZnamy już podmioty wybrane do zarządzania platformami start up w Polsce wschodniej


Na podium znalazły się 3 konsorcja, które wygrały konkurs dotacyjny Ministerstwa Rozwoju (PARP) i będą pełniły funkcję animatorów. Są to: 
Białostocki Park Naukowo – Technologiczny 
Kielecki Park Technologiczny
Lubelski Park Naukowo Technologiczny


Strona www programu

5 komentarzy:

 1. Start up ma jedną dużą przewagę koszty prowadzenia oraz duże wsparcie przy zakładaniu i prowadzeniu nawet ze strony prawnej a to nie raz jest bardzo trudne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak dla mnie polska wschodnia nie ma w ogóle rozwiniętej gospodarki. Polski rząd powinien zwrócić uwage na województwa wschodnie (może oprócz mazowsza, albo konkretniej Wawy). Mazury to aż o płacz proszą, a śląsk jak niektóre małe miejscowości w Niemczech.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wydaje mi się, że podstawą udanej firmy jest umiejętność planowania. W dzisiejszych czasach mamy dostęp do dużej ilości innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań. Zerknijcie na stronę https://sidgroup.pl/oferta/uslugi-it/development jeżeli jesteście tym zainteresowani. Taka kompleksowa oferta może przynieść Wam naprawdę dużo dobrego.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zastanawiam się od jakiegos czasu w jaki sposób będzie najlepiej reklamować moją firme. Dzisiaj natomiast trafiłem na taki artykuł https://www.bizneslevelup.pl/jak-planowac-budzet-na-dzialania-marketingowe-w-firmie/ o działaniach reklamowych na facebooku i wydaje sie to być na prawde świetnym rozwiązaniem. Powiedzcie mi czy waszym zdaniem warto inwestować w taka kampanie?

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz. Chętnie poznam Twoje zdanie i podyskutuję na wszelkie tematy, które Cię interesują.