Jak zwiększysz szanse na dotację z urzędu pracy?

20:56 Hubert Siemieńczuk 29 Comments

Składany przez Ciebie wniosek do urzędu pracy bierze udział w zawodach. Weź pod uwagę, że ktoś może zakładać firmę w takiej samej branży co Ty. 
Dlatego, aby zwiększyć swoje szanse na otrzymanie dotacji, pamiętaj o dwóch patentach:
- Referencjach od pracodawców
- Deklaracjach współpracy

Urzędy lubią dokumenty. Więc daj im mocne argumenty.

Tłumaczę to w moim pierwszym wideo :)
29 komentarzy:

 1. Rzeczywiście warto się postarać, taka dotacja to może być ogromne wsparcie dla rozwoju działalności.

  OdpowiedzUsuń
 2. Każda forma pozyskania dodatkowych środków na rozwinięcie biznesu jest bardzo pomocna, jeśli wiemy że firma ma szanse na sukces to trzeba próbować wszystkiego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cenne porady, jeśli takim sposobem można rzeczywiście zwiększyć swoje szanse na uzyskanie dotacji to warto próbować.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hm a ciekawi mnie jak taką dotację można wykorzystać, dowolnie? przede mną na przykład do kupienia kamery do monitoringu, ciekawi mnie czy z takich środków można inwestować w takie produkty.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawy post. Wydaje mi się, że warto zwiększać swoje szanse na dotacje. Cenne porady!

  OdpowiedzUsuń
 6. Super post. Czekam na więcej i oby tak dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ciekawy wpis. Oby tak dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Musicie pamiętać, że każde miasto ma całkiem inne zasady dotyczące dofinansowań. Warto przede wszystkim udać się do swojego urzędu w gminie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Doświadczenie w prowadzeniu firmy jest bardzo ważne, a nie każdy je posiada . Dlatego niekiedy warto skorzystać z pomocy specjalistów w swojej branży. Osobiście korzystam z usług księgowych firmy https://www.crowe.com/pl/services/konsulting

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo cenne wskazówki! Na pewno przydadzą się wszystkim, którzy planują ubiegać się o dotacje. Jak widać, walka o sukces biznesu zaczyna się jeszcze przed jego założeniem.

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo przydatne rady. Na pewno warto skorzystać z takiej możliwości jak dotacje z unii. W końcu dzięki temu musimy mieć mniejszy wkład na wystartowanie z firmą.

  OdpowiedzUsuń
 12. Dokładnie tak,każda forma pozyskania dodatkowych środków na rozwinięcie biznesu jest bardzo pomocna, więc warto korzystać!

  Myślę nad sap support bo pewność oraz bezpieczeństwo są dla mnie najważniejsze ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Założenie własnej firmy to mnóstwo pieniędzy. Warto postarać się o dofinansowanie. Dużo osób bierze kredyt na rozkręcenie firmy, a dzięki dotacjom może się on drastycznie zmniejszyć.

  OdpowiedzUsuń
 14. Wiem o czym piszesz, sam zastanawiałem się nad usprawnianiem działań firmy. Myślałem by skierować swoje prośby do https://craftware.pl podobno bardzo szybko i sprawnie tworzą oprogramowania. Fajny zespól, co odpowie na wszystkie Twoje oczekiwania. Jestem pewny, że tobie ich oferta również się spodoba.

  OdpowiedzUsuń
 15. Dotacje są bardzo pomocne. Większość osób bierze kredyt na założenie firmy, jednak często to nie wystarcza i trzeba starać się o dotacje. Stworzenie własnego biznesu wymaga wiele determinacji i cierpliwości.

  OdpowiedzUsuń
 16. Dotacje z unii są bardzo przydatne. Dzięki temu nie trzeba brać aż takiego dużego kredytu na rozwój działalności ,tylko jest on pomniejszony o wartość dotacji. Zawsze to mniejsza rata do spłaty.

  OdpowiedzUsuń
 17. Bardzo ciekawe i trafne porady dla przedsiębiorców. Uzyskanie funduszy z Unii to bardzo często spore wyzwanie dla osób chcących rozwinąć swój biznes. Dlatego według mnie warto w tej kwestii zgłosić się po pomoc do firmy specjalizującej się w pozyskiwaniu dotacji unijnych. To według mnie cenna pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 18. Dotacje unijne to świetna sprawa, jednak często początkujący przedsiębiorca i tak bierze kredyt na rozkręcenie firmy. Mi we wszystkich formalnościach pomógł mi expert bankowy z Rybnika.

  OdpowiedzUsuń
 19. Warto walczyć o dotacje unijne. Są firmy, które pomagają o staranie się o taką dotację. Dobrze jest z tego skorzystać, bo nic na tym nie stracimy.

  OdpowiedzUsuń
 20. Bardzo fajny wpis! Sama długo zastanawiałam się nad własną firmą. Teraz nie wyobrażam sobie jak mogłabym pracować na etacie :) Firmę staram się cały czas rozwijać o nowe funkcjonalności, aby ułatwiać pracę moim pracownikom :)
  Ostatnio np znalazłam ciekawą propozycję od firmy sente. Korzystałeś kiedyś może z ich systemów? :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Faktycznie, bardzo ciekawy temat. Na pewno wiele osób na tym skorzysta. Myślę, że warto też skorzystać z usług takich firm, jak https://greenhat.pl/ które pozwolą nam rozkręcić biznes :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Myślę, że lepiej postarać się o dotacje unijną niż brać ogromny kredyt na rozkręcenie firmy. Znam takie osoby, które po wzięciu dużego kredytu musiały korzystać z usług antywindykacji, co im bardzo pomogło.

  OdpowiedzUsuń
 23. Wiecie, że SEO to oddziaływanie na wszystkie czynniki poprawiające ranking i widoczność, a nie tylko optymalizacja budowy strony? Ja własnie zastanawiam się nad skorzysteniem z usług https://fabrykamarketingu.pl/seo-pozycjonowanie/ Wiecie coś więcej na temat tej agencji?

  OdpowiedzUsuń
 24. Do takich rzeczy trzeba dobrze się przygotować. Co do reklamy to zainteresujcie się też https://martis-consulting.pl takie firmy świetnie się sprawdzają.

  OdpowiedzUsuń
 25. Witam Panie i Panowie.
  Nazywam się Susan Benson, jestem pożyczkodawcą i doradcą finansowym. Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej, jestem właściwą osobą do kontaktu. Moim najwyższym priorytetem jest twoja stabilność finansowa, nie krępuj się z wiadomością, a ja będę do Twojej dyspozycji.

  Jeśli potrzebujesz pilnej pomocy finansowej, doradzę ci skontaktowanie się z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, zarówno zabezpieczone, jak i niezabezpieczone, pożyczki krótkoterminowe i długoterminowe itp. Możesz skontaktować się z nami poprzez e-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com lub Wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp za pośrednictwem: +447903159998 i odbierz odpowiedź Natychmiast.

  Jesteśmy kompleksową firmą świadczącą usługi finansowe i dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Ci poprawić swoje długoterminowe i krótkoterminowe cele finansowe.

  Funkcje i zalety;
  ✓ Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie.
  ✓ Możesz pożyczyć do 20 milionów euro.
  ✓ Odbierz pożyczkę w ciągu 24 godzin.
  ✓ Znaczna stopa procentowa 3,0%.
  ✓ Masz szansę wybrać datę spłaty co tydzień,
      miesięcznie lub corocznie przez 1-30 lat.
  ✓ Prosta aplikacja online.
  ✓ Spersonalizowane wytyczne i wiedza specjalistyczna.
  √ Doradztwo finansowe.

  I; Jeśli masz trudności z uzyskaniem pożyczki w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych, z jakichś powodów najlepiej o tym wiesz, po prostu napisz do nas, pomożemy ci z pożyczką. Pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Składając wniosek u nas, składasz wniosek w zaufanej firmie, która dba o Twoje potrzeby finansowe. Zajmiesz się całym procesem.

  Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prosimy o przesłanie nam wniosku o pożyczkę za pośrednictwem:
  E-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com LUB;
  WhatsApp: +447903159998

  Jeśli chodzi o pożyczanie pieniędzy i doradztwo finansowe, jesteśmy najlepszą firmą, z którą można się teraz skontaktować. Nie popełnij błędu, ignorując nas, skontaktuj się z nami teraz, aby rozpocząć.

  OdpowiedzUsuń
 26. Sam ostatnio nad tym bardzo się zastanawiam. Nawet na ten temat rozmawiałem z moją małżonką.

  OdpowiedzUsuń
 27. Napisanie wniosku samemu - to wystarczy. Korzystanie z firm które wypełniaje wnioski za pieniądze jest bez sensu. Lepiej napisac wniosek po "chłopsku" - to naprawde daje przewage .
  __________________________
  https://panasiuk.com.pl/

  OdpowiedzUsuń
 28. Dotacje są dobrą opcją, ale często takie przedsiębiorstwa szybko padają głównie z dwóch powodów: Za mała suma, lub brak doświadczenia właściciela. Bardziej stawiam na to drugie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz. Chętnie poznam Twoje zdanie i podyskutuję na wszelkie tematy, które Cię interesują.